Nasza Oferta

Granulaty rPET

Tworzywo powstałe w wyniku recyklingu butelek PET. Cechujące się wysoką jakością kompatybilną z materiałem pierwotnym. Stanowi bezpośredni dodatek do materiału pierwotnego lub jego całkowitą alternatywę.

Przemiały PET

Tworzywo pozyskiwane w wyniku mechanicznej obróbki butelek PET. Surowiec cechujący się wysoką czystością oraz homogenicznością płatków. Znajdujący szerokie zastosowanie w branży tworzyw sztucznych.

Materiały PET Off-spec

PET Off-Spec to materiały PET – poli(tereftalan etylenu), które nie spełniają standardowych wymagań jakościowych, jednak nadal posiadają potencjał do ponownego wykorzystania do zastosowań technicznych. Proces produkcji PET Off-Spec obejmuje selekcję materiałów, które nie spełniają pełnych standardów, a następnie ich przetwarzanie w celu uzyskania nowych surowców o zmniejszonym wpływie na środowisko.

Dlaczego my?

Jakość Ponad Wszystko

W strategii współpracy firmy WTM Plastic kładziemy ogromny nacisk na jakość świadczonej przez nas usługi. Oferowane przez nas produkty stanowią tylko jedno z wielu oczekiwań naszych Klientów. Kluczowe elementy to terminowość, bezpieczeństwo oraz płynność dostaw. Działamy w sposób profesjonalny, zwracając szczególną uwagę na satysfakcję Klientów oraz budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

W firmie WTM Plastic cenimy dobre relacje z dostawcami. Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami, którzy nie tylko dostarczają produkty najwyższej jakości, ale również podzielają nasze wartości.

KUPUJEMY

SPRZEDAJEMY

Nasze produkty

PET off-spec

WTM Plastic

Oferujemy materiały off-spec, off-grade oraz produkty uboczne związane z procesem przetwarzania PET. Zapewniamy naszym Klientom dostęp do szerokiego i zróżnicowanego asortymentu zarówno średniej jaki i niższej jakości. Nasza oferta obejmuje surowce, które są dostępne w sposób selektywny oraz stabilny, gwarantujący regularne dostawy każdego miesiąca. Zapraszamy do wysyłania zapytań dotyczących informacji o Państwa zapotrzebowaniu.

WTM Plastic

Napisz do nas

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego

WTM Plastic

Zapraszamy do kontaktu